Vi växer så det knakar (läs sprakar) ✨

Ta en titt nedan så hittar du alla städer vi är verksamma i, och fler kommer i rasande takt. 👇🏼

Vi har aldrig någonsin varit så små som vi är idag. 🚀

Kristinagatan 21
602 26 Norrköping Vägbeskrivning info@stadarna.se 0771-480 480

Maries Puts & Städ AB i Stockholm - En del Städarna

Instrumentvägen 25
126 53 Hägersten Vägbeskrivning privat@maries.se 08-86 18 17

Städarna Hemänglarna AB (i Karlstad)

Dagvindsgatan 1
652 21 Karlstad Vägbeskrivning karlstad@stadarna.se 054-777 27 70

Städarna i Enköping AB

Ågatan 15B
749 35 Enköping Vägbeskrivning enkoping@stadarna.se 0171-210 10

Städarna i Eskilstuna och Strängnäs AB

Rinmansgatan 18
633 46 Eskilstuna Vägbeskrivning eskilstuna@stadarna.se 016-140555

Städarna i Gävle AB

Kanalvägen 6
803 09 Gävle Vägbeskrivning gavle@stadarna.se 026 - 12 55 25

Städarna i Göteborg AB

Marieholmsgatan 54a
415 02 Göteborg Vägbeskrivning goteborg@stadarna.se 031 – 21 21 77

Städarna i Jönköping AB

Solåsvägen 7A
553 03 Jönköping Vägbeskrivning jonkoping@stadarna.se 036-46 466

Städarna i Kalmar AB

Slöjdaregatan 2
393 53 Kalmar Vägbeskrivning kalmar@stadarna.se 0480-21000

Städarna i Karlskoga AB

Gamla vägen 14
702 27 Örebro Vägbeskrivning karlskoga@stadarna.se 0586-31105

Städarna i Katrineholm AB

Videvägen 7A
641 49 Katrineholm Vägbeskrivning katrineholm@stadarna.se 0150-10100

Städarna i Kristinehamn AB

Södra Staketgatan 8A
681 40 Kristinehamn Vägbeskrivning kristinehamn@stadarna.se 0550-221 460

Städarna i Linköping AB

Bangårdsgatan 6
582 77 Linköping Vägbeskrivning linkoping@stadarna.se 013-14 22 78

Städarna i Mjölby AB

Järnvägsgatan 22
595 52 Mjölby Vägbeskrivning mjolby@stadarna.se 0142-16990

Städarna i Motala AB

Östermalmsgatan 9A
591 35 Motala Vägbeskrivning motala@stadarna.se 0141-54600

Städarna i Norrköping AB

Sjötullsgatan 35
602 28 Norrköping Vägbeskrivning norrkoping@stadarna.se 011 - 12 22 78

Städarna i Nyköping AB

Fruängsgatan 18
611 31 Nyköping Vägbeskrivning nykoping@stadarna.se 0155 – 26 62 78

Städarna i Tranås AB

Lilla Sveagatan 9
573 31 Tranås Vägbeskrivning tranas@stadarna.se 072-570 28 73

Städarna i Trosa AB

Fruängsgatan 18
611 31 Nyköping Vägbeskrivning trosa@stadarna.se 0155 – 26 62 78

Städarna i Uppsala AB

Kungsängsvägen 19
753 23 Stockholm Vägbeskrivning uppsala@stadarna.se 018 – 26 22 78

Städarna i Västerås AB

Fältmätargatan 11
721 35 Västerås Vägbeskrivning vasteras@stadarna.se 021-142278

Städarna i Örebro AB

Gamla vägen 14
702 27 Örebro Vägbeskrivning orebro@stadarna.se 019 - 26 22 78

Jobbar du redan på Städarna Sverige AB?

Var med och rekrytera för att hitta din framtida kollega.

email
@stadarna.se
Teamtailor

Karriärsida från Teamtailor